+358 400 883715 info@aquarianyoga.fi
  • Facebook
  • X
  • Instagram
  • RSS
  • Facebook
  • X
  • Instagram
  • RSS
Aquarian Yoga / Joogaopettaja Ari Marjamäki, Tampere, Mathildedal
  • Tietoja
    • Kundaliinijooga
    • Shaktitanssi
    • Opettajat
  • Tapahtumat
  • Verkkokauppa
  • Uutiset
  • Yhteystiedot
Valitse sivu

Whoops! No connected account found. Try connecting an account first.


This is a mif demo page created by plugin automatically. Please don’t delete to make the plugin work properly.

aquarianyoga

Uusimmassa Voi Hyvin -lehdessä on haastatteluni, j Uusimmassa Voi Hyvin -lehdessä on haastatteluni, jossa kerron ensimmäistä kertaa julkisesti, miten oma joogapolkuni on saanut alkunsa vaikeiden elämänkriisien jälkeen korkeimman johdatuksessa ja luojan armosta☀️

Lämpimät kiitokset toimittaja Kristiina Walsténille, joka täysin yllättäen tarjosi tämän hienon mahdollisuuden jakaa tarinani. Suurkiitokset Voi Hyvin -lehden toimitukselle ja erityisesti toimituspäälikkö Anni Peltolalle tarinani kunnioittavasta käsittelystä ja julkaisusta. Lämmin kiitos myös taitavalle valokuvaajalle Essi Lyytikäiselle, joka tuli ottamaan jutun tunnelmalliset kuvat kotonamme rakkaan kotikylämme Mathildedalin maisemissa 🙏

Toivottavasti tarinani tuo toivoa, lohtua, inspiraatiota ja rohkeutta ihmisille, joilla on kenties vastaavia haasteita omassa elämässään 💫 Aina on toivoa, kun uskaltaa luottaa elämän johdatukseen ja rohkeasti tarttuu elämänmuutoksen tarjoamiin mahdollisuuksiin ☀️ Minulle kundaliinijoogan kokonaisvaltainen henkinen harjoitus oli se ratkaiseva apu, jolla sain elämäni tasapainoon ja löysin uudelleen oman elämänvoimani ☀️ Siitä johdatuksesta ja lahjasta olen ikuisesti kiitollinen ja siksi haluan edelleen jakaa ja opettaa kundaliinijoogaa myös muille ✨

Voi Hyvin lehdessä 2/2006 on paljon kiinnostavia artikkeleita ja juttuja, lämmin suositus!

#jooga #kundaliinijooga #Mathildedal #minunpolkuni @voihyvin #voihyvin
Kaikille sopiva perjantai-illan lempeä joogaharjoi Kaikille sopiva perjantai-illan lempeä joogaharjoitus meditaation ja gongi-rentoutuksen kera Hevoshaan joogahuoneella Mathildedalin kylällä. 

Ensimmäinen kerta perjantaina 6.2.2026 klo 18-19.

Joogatunnilla tehdään vaihtelevan monipuolisia harjoituksia kundaliinijoogaperinteen mukaisesti vuodenajan rytmejä ja luonnon kiertokulkua mukaillen. Hevoshaan joogahuone on pieni tunnelmallinen tila lähes 200 vuotiaan hirsitalon suojissa, viehättävän Mathildedalin kylän ytimessä.

Tunnit sopivat kaikille, myös aloittelijoille ja ensikertalaisille.

Varaa ja varmista paikkasi etukäteen viimeistään edellisenä iltana!

Lämpimästi tervetuloa 🙏

#mathildedal #kundaliinijooga #gongirentoutus #jooga meditaatio
Vielä on tarjolla muutama Jooga & Saunailta kevätt Vielä on tarjolla muutama Jooga & Saunailta kevättalven 2026 aikana Tampereella ennenkuin Rauhaniemen kansankylpylä sulkeutuu remontin vuoksi noin vuoden ajaksi 🔥

Vuoden ensimmäinen kerta lauantaina 31.1.2026 klo 18-22 vesimiehen ajan tunnelmissa ♒️ ja tulevan leijonan täydenkuun voimakkaissa energioissa 🌕

Illan ohjelma:

klo 18.00-19.30 Kundaliinijoogaharjoitus ja meditaatio, Om Yoga -koululla, Varastokatu 3b, Tampere

klo 19.30-22.30 Iltasauna Rauhaniemen Kansankylpylässä, Rauhaniementie 23, Tampere

Edulliset ennakkoliput tarjolla vielä 28.1 asti tai niin pitkään kuin paikkoja riittää!

Lämpimästi tervetuloa voimaantumaan ja rentoutumaan 🙏

#jooga #Tampere @omyogakoulu #kundaliinijooga #gongirentoutus @aquarianyoga #joogasaunailta @rauhaniemi @saunatemppeli
Aquarian Yoga: tammikuun 2026 uutiset ja tapahtuma Aquarian Yoga: tammikuun 2026 uutiset ja tapahtumat ☀️ 

Lue uutiskirje profiilin linkkipuun kautta https://mailchi.mp/e17ac06d827b/aquarian-yoga-tammikuun-2026-uutiset-ja-tapahtumat

#jooga #kundaliinijooga #shaktitanssi #Tampere #Mathildedal
JOOGAFESTIVAL HELSINKI @joogafestivalfi lähestyy! JOOGAFESTIVAL HELSINKI @joogafestivalfi lähestyy! 
Festareita vietetään jo 13. kertaa 28.2.-1.3.2026 Kaapelitehtaalla Helsingissä.

Suomen Kundaliinijoogayhdistys @kundaliinijoogayhdistys osallistuu festareille sekä näytteilleasettajana että tarjoamalla kundaliinijoogan näytetunnin 

Lämpimästi tervetuloa tutustumaan Suomen Kundaliinjoogayhdistyksen toimintaan ja tuleviin tapahtumiin. Yhdistyksen pöytä (P20) sijaitsee sisääntulon läheisyydessä ja paikalla on yhdistyksen aktiiveja. Tarjolla on informaation ja juttuseuran lisäksi myös yrttiteetä. Osastollamme voit mm. liittyä yhdistyksen jäseneksi ja rekisteröityä mukaan kesäkuussa 12-14.6.2026 (pe-su) järjestättäville Suomen Kundaliinijoogafestivaaleille @kundaliinijoogafestivaalit Knipnäsin Hyyvän Olon Keskukseen @hyvanolonknipnas Tammisaaressa.

Yhdistyksen varapuheenjohtaja, kokenut kundaliinijoogaopettaja (tasot 1 & 2) Ari Marjamäki @aquarianyoga ohjaa kundaliinijoogan näytetunnin lauantaina 28.2.2026 klo 10.00-11.00 salissa VAJRA teemalla ”Voimaa kundaliinijoogasta”

Lämpimästi tervetuloa Helsingin Joogafestivaaleille tutustumaan kundaliinijoogan voimakkaaseen harjoitukseen ja pitkään perinteeseen!

Kevään 2026 tapahtuman teema on YHTEYS. Luvassa on myös iltabileet Joogafestival by Night la 28.2. Lisätiedot ja liput https://www.info.joogafestival.fi/

JOOGAFESTIVAL HELSINKI 2026
Milloin: 28.2.-1.3.2026
Missä: Kaapelitehdas, Kaapeliaukio 1, 00180 Hki
Teema: Tämän vuoden tapahtuman teema on *YHTEYS*

Joogafestivaalin aikataulu
- Lauantaina klo 9.00 - 18, Joogafestival by Night klo 18 - 22.30
- Sunnuntaina klo 9.00 - 18

#kundaliinijooga @kundaliinijoogayhdistys #jooga @joogafestivalfi @kundaliinijoogafestivaalit 
#joogafestivalhelsinki #joogafestarit
Vielä kerran vuosi 2025 kuvina - Instagramissa 9 e Vielä kerran vuosi 2025 kuvina - Instagramissa 9 eniten huomiota saanutta kuvaa 💫 Kiitos kaikesta @sirivedyayoga ❤️ #Mathildedal ☀️
Perjantai-illan rauhaa: Yin-jooga & Gongi-rentoutu Perjantai-illan rauhaa: Yin-jooga & Gongi-rentoutus Mathildedalissa

Aloita viikonloppu  syvärentoutuen Mathildedalin lumoavassa kylämiljöössä. Tällä kaikille sopivalla tunnilla yhdistyvät kehoa avaava Yin-jooga ja mieltä rauhoittava Gongi-rentoutus.

Tapahtumatiedot

- Aika: Perjantaisin noin kerran kuussa klo 18.00–19.00 (Saapuminen klo 17.45 alkaen)

- ajankohdat 2025: 21.11 ja 12.12 2026: 16.1, 13.2, 6.3, 17.4 ja 8.5

- Paikka: Hevoshaan joogahuone, Mathildedalin kylä, Salo
(Tarkka osoite ilmoitetaan ilmoittautumisen yhteydessä.)

- Tila: Tunnelmallinen joogahuone sijaitsee lähes 200 vuotta vanhan hirsitalon suojissa, viehättävän Mathildedalin ytimessä.

- Osallistujamäärä: Max. 6 henkilöä (Varmista paikkasi ajoissa!)

Yin-joogan ja Gongin rahoittava voima

Yin-joogan ja gongin yhdistelmä tarjoaa ainutlaatuisen tavan palauttaa kehon ja mielen tasapaino arjen kiireiden keskellä.

Tunti alkaa lempeällä Yin-joogaharjoituksella, joka sopii täydellisesti viikon jännitysten purkamiseen:

- Yin-jooga: Keskitymme kehon syviin kerroksiin ja sidekudoksiin tekemällä pitkiä, rauhallisia venytyksiä (2–5 minuuttia per asana). Asanat tehdään istuma- tai makuuasennoissa, kehoa tuettuna. Tavoitteena on lihasjännityksen lievitys, liikkuvuuden parantaminen ja mielen hiljentäminen.Yin-jooga perustuu kiinalaisen lääketieteen meridiaaneihin, auttaen kehon energiavirtauksia vapautumaan.

- Gongi-rentoutus (Äänikylpy): Harjoitus päättyy syvään Gongi-rentoutukseen. Gongin voimakas värähtely luo ”äänihieronnan”, joka vaikuttaa solutasolle asti. Se auttaa mieltä siirtymään aktiivisesta Beta-aaltotilasta rauhallisiin Alpha- ja Theta-aaltotiloihin, aktivoiden parasympaattisen hermoston (lepovaste). Tämä syvärentoutus lievittää stressiä, parantaa unta ja vapauttaa jännityksiä.

Ilmoittautuminen & Maksut

Varaa paikkasi viimeistään edellisenä päivänä torstaina klo 18.00 mennessä.

- Sähköpostilla: info@aquarianyoga.fi

- Viestillä (WhatsApp/tekstiviesti): +358 400 883 715

#Marhildedal #jooga
Gongi-meditaatio ja rentoutus Tampereella ☀️ Kevä Gongi-meditaatio ja rentoutus Tampereella ☀️

Kevätkauden Gongi-meditaatio ja rentoutus alkaa Ahjolan kansalaisopistossa Tampereella maanantaina 19.1.2026 kokeneen opettajan johdolla!

Vielä on muutama paikka vapaana, ilmoittaudu viimeistään keskiviikkona 14.1.2026! nettiosoitteen https://uusi.opistopalvelut.fi/ahjola/fi/course/29795/ kautta !

- maanantaisin klo 19.45-20.45, 
- ajalla 19.1-4.5.2026 (yhteensä 13 kertaa)
- kurssin hinta vain 54€ (eli vain noin 4,15€/kerta) 
- opettaja Ari Marjamäki
- opetuspaikka Ahjolan kansalaisopisto, Liekki-sali, Erämiehenkatu 10, Tampere

Lämpimästi tervetuloa 🙏

Gongi on yksi maailman vanhimpia soittimia ja sen voimakasta äänivärähtelyä on käytetty jo tuhansia vuosia meditaation, rentoutuksen ja erilaisten äänihoitojen yhteydessä. Gongin äänivärähtely tasapainottaa mielen ja kehon toimintoja ja auttaa päästämään irti erilaisista jännitystiloista lempeästi, mutta tehokkaasti.Tunti alkaa lyhyellä meditaatiolla kundaliinijoogaperinteen mukaisesti. Sen jälkeen voit joko jatkaa meditaatiota haluamasi ajan tai siirtyä suoraan loppurentoutukseen, lepäämään ja nauttimaan gongin äänivärähtelystä.

#gongirentoutus @ahjolankansalaisopisto #Tampere
Vuoden 2026 ensimmäiset kundaliinijoogat ja gongi- Vuoden 2026 ensimmäiset kundaliinijoogat ja gongi-rentoutukset joulutauon jälkeen torstaina 8.1.2026 Om Yoga -koululla Tampereella ☀️

Kundaliinijoogat ja gongi-rentoutukset jatkuvat Om Yogalla tuttuun tapaan aina tiistaina ja torstaina sekä pitkät gongi-rentoutukset joka kuukauden alussa torstaina ☀️ 

Kundaliinijoogatunneilla on vuoden alussa teemana chakrat eli kehon joogiset energiakeskukset 💫

🧘‍♂️ ti klo 18.30-19.45 kundaliinijooga & gongi
🧘‍♂️ to klo 17.15-18.30 kundaliinijooga
☀️ to klo 18.45-19.45 gongi-rentoutus (joka kk 1. torstai)

Voit osallistua kundaliinijoogaan myös etänä videoyhteydellä 💫 

Muista varata paikka tunneille aina etukäteen netistä https://omyoga.fi/mobiiliaikataulu/ 🧘🏻‍♂️

Lämpimästi tervetuloa voimaantumaan ja rentoutumaan 🙏 

toivoo Ari @AquarianYoga

#jooga #Tampere @omyogakoulu #kundaliinijooga #gongirentoutus @aquarianyoga #kundaliinijoogaakaikille gongionkovasana joogasaunailta
Vuosi 2026 alkoi upeasti shaktitanssin opettajakou Vuosi 2026 alkoi upeasti shaktitanssin opettajakoulutuksessa Tampereella 2-5.1.2026 Shen Gardenissa shaktitanssin luojattaren Sara Avtarin johdolla ja Siri Vedyan tulkkaamana ja tukemana ✨❤️💫

Sara Avtar oli nyt ensimmäistä kertaa Tampereella ja sai  heti kokea talvisen kylmän sään ❄️ ja Gopalin maistuvat kasvisruuat ☀️ On valtavan suuri etuoikeus, kun saimme neljän päivän ajan nauttia shaktitanssin luojan ja kehittäjän syvällistä ja yksityiskohtaista opetuksesta 🙏

Lämpimät kiitokset jälleen innokkaille oppilaille aktiivisesta osallistumisesta, jakamisesta ja toinen toistensa koskettavasta tukemisesta ❤️

Suuret kiitokset taas myös Shen Gardenilla kauniin ja toimivan tilan tarjoamisesta käyttöömme ✨

#shaktitanssi #joogaopettajakoulutus #shaktidance #Tampere
Joulurauhaa 🌟❤️💫 Joulurauhaa 🌟❤️💫
Hyvää Joulua 🌟 ja Onnea Uudelle Vuodelle 2026 ☀️ Hyvää Joulua 🌟 ja Onnea Uudelle Vuodelle 2026 ☀️

Lue uutiskirje profiilin linkkipuun kautta https://mailchi.mp/68d0eb3810e4/hyvaa-joulua-ja-onnea-uudelle-vuodelle-2026

#jooga #kundaliinijooga #shaktitanssi #Tampere #Mathildedal #joogaopettajakoulutus #joogasaunailta #gongirentoutus #kundaliinijoogaakaikille #gongionkovasana
Vuoden 2025 viimeiset kundaliinijoogat gongi-rento Vuoden 2025 viimeiset kundaliinijoogat gongi-rentoutusten kera Om Yogalla Tampereella tällä viikolla  vielä ennen parin viikon joulutaukoa 💫

☀️ tiistaina klo 18.30-19.45 kundaliinijooga & gongi
☀️ torstaina klo 17.15-18.30 kundaliinijooga & gongi

Ilmoittaudu ja varaa paikkasi tunneille etukäteen netissä https://omyoga.fi/mobiiliaikataulu 🧘🏻‍♀️

Viikon huipennuksena ja vuoden päätteeksi vielä perinteinen Aquarian Yogan talvipäivänseisauksen jooga&saunailta lauantaina 20.12.2025 klo 19-22 Om Yogalla ja Rauhaniemen kansankylpylän avantosaunalla 🔥 Lue lisää ja varaa paikkasi etukäteen https://holvi.com/shop/aquarianyoga ☀️

Lämpimästi tervetuloa voimaantumaan, rentoutumaan ja laskeutumaan Joulunajan rauhaan ✨

#jooga #Tampere #visittampere @omyogakoulu #kundaliinijooga #gongirentoutus @aquarianyoga #kundaliinijoogaakaikille #gongionkovasana #joogasaunailta #rauhaniemenkansankylpylä @rauhaniemi #talvipäivänseisaus #Näsijävenrannalla
Vuoden 2025 viimeinen jooga & saunailta Tampereell Vuoden 2025 viimeinen jooga & saunailta Tampereella perinteisesti talvipäivänseisauksen aikaan lauantaina 20.12.2025 klo 19-22 ✨

Talvipäivänseisaus on vuoden lyhyin ja toisinaan myös pimein päivä, jonka jälkeen valo alkaa jälleen lisääntyä kevättä kohden. Lauantaina 20.12.2025 on myös uudenkuun päivä 🌑 Päivän voimakkaat energiat kannattaakin hyödyntää rauhoittumalla ja rentoutumalla.

Talvipäivänseisaus on hyvä ajankohta kehon ja mielen puhdistamiselle joogaharjoituksen, meditaation ja gongi-rentoutuksen avulla. Illan kruunaa saunailta Rauhaniemessä avantouinnin kera. Vuonna 2025 talvipäivänseisaus on tarkalleen sunnuntaina 21.12.2025 klo 17.03.

Illan ohjelma:

klo 19.00-20.30 Kundaliinijoogaharjoitus ja meditaatio, Om Yoga -koululla, Vasrastokatu 3b, Tampere

klo 20.30-22.30 Iltasauna Rauhaniemen Kansankylpylässä, Rauhaniementie 23, Tampere

Edulliset ennakkoliput tarjolla vielä 14.12. asti tai niin pitkään kuin paikkoja riittää 🔥

HUOM! Jos sauna&uinti ei tällä kertaa innosta, voit osallistua myös pelkästään kundaliinijooga&gongi-rentoutukseen Om Yoga -koululla, jolloin hinta on 10€ edullisempi, käytä verkkokaupassa ALE-koodia: vainjooga) 🧘‍♀️

Lämpimästi tervetuloa juhlistamaan valon lisääntymistä ja laskeutumaan joulun rauhaan 🙏

#jooga
#Tampere
#visittampere
@omyogakoulu
#kundaliinijooga
#gongirentoutus
@aquarianyoga
#kundaliinijoogaakaikille
#gongionkovasana
#joogasaunailta
@rauhaniemi
#rauhaniemenkansankylpylä
#talvipäivänseisaus #uusikuu
Kundaliinijoogaa Om Yogalla joulukuun ensimmäisen Kundaliinijoogaa Om Yogalla joulukuun ensimmäisen viikon ja vuoden 2025 viimeisen täydenkuun tunnelmissa 🌕

Syvärentouttavasti värähtelevät Paiste-gongit soivat tutuilla paikoilla ☀️🌕

Kundaliinijoogat gongin kera Om Yogalla aina tiistaina ja torstaina sekä pitkät gongi-rentoutukset joka kuukauden 1. torstai klo 18.45-19.45 , seuraava kerta siis jo tulevana torstaina 4.12.2025 ☀️

🧘‍♂️ ti klo 18.30-19.45 kundaliinijooga & gongi
🧘‍♂️ to klo 17.15-18.30 kundaliinijooga
☀️ to klo 18.45-19.45 gongi-rentoutus (joka kk 1. torstai)

Voit osallistua kundaliinijoogaan myös etänä videoyhteydellä 💫 Muista varata paikka tunneille aina etukäteen netistä  https://omyoga.fi/mobiiliaikataulu/ 🧘🏻‍♂️

Lämpimästi tervetuloa voimaantumaan ja rentoutumaan 🙏 

toivoo Ari @AquarianYoga

#jooga #Tampere #visittampere @omyogakoulu #kundaliinijooga #gongirentoutus @aquarianyoga #kundaliinijoogaakaikille #gongionkovasana #joogasaunailta
Aquarian Yoga: Marraskuun uutiset ja tapahtumat ☀️ Aquarian Yoga: Marraskuun uutiset ja tapahtumat ☀️

Lue uutiskirje profiilin linkkipuun kautta https://mailchi.mp/1527a36b01b1/marraskuun-uutiset-ja-tapahtumat-19881330

#jooga #kundaliinijooga #shaktitanssi #Tampere #Mathildedal #joogaopettajakoulutus #joogasaunailta #gongirentoutus #kundaliinijoogaakaikille #gongionkovasana
Tervetuloa marraskuu ja paljon onnea 20 vuotta täy Tervetuloa marraskuu ja paljon onnea 20 vuotta täyttävä Om Yoga -koulu 💝

Tarkistin juuri omista muistiinpanoista ja instagram-päivityksestä, että olen ohjannut ensimmäisen näytetuntini Om Yogalla maagisena 11.11. päivänä vuonna 2017 ☀️ ja ilokseni saanut siitä lähtien opettaa kundaliinijoogaa ja soittaa gongia yhtäjaksoisesti Tampereen vanhimmalla ja monipuolisimmalla joogakoululla jo peräti 8 vuoden ajan ☀️ Aivan valtavan suuri kiitollisuus tästä upeasta mahdollisuudesta ja luottamuksesta Om Yogan Paulalle ja kaikille uskollisille tunneilla kävijöille vuosien varrelta ❤️🙏

Tällä viikolla kundaliinijoogatunnit Om Yogalla joogataan voimallisen täydenkuun tunnelmissa ja teemalla 🌕
 
Kundaliinijoogat gongin kera Om Yogalla aina tiistaina ja torstaina sekä pitkät gongi-rentoutukset joka kuukauden 1. torstai klo 18.45-19.45 , seuraava kerta siis jo tulevana torstaina 6.11.2025 ☀️

🧘‍♂️ ti klo 18.30-19.45 kundaliinijooga & gongi
🧘‍♂️ to klo 17.15-18.30 kundaliinijooga
☀️ to klo 18.45-19.45 gongi-rentoutus (joka kk 1. torstai)

Muista varata paikka tunneille aina etukäteen netistä https://omyoga.fi/mobiiliaikataulu/ 🧘🏻‍♂️

Om Yogan viikottain vaihtuvia 25v-synttäritarjouksia löydät sivulta https://omyoga.fi/tarjous/ ja @omyogakoulu kanavaa seuraten ✨

Lämpimästi tervetuloa edelleen joka viikko voimaantumaan ja rentoutumaan kundaliinijoogan ja gongin parissa ☀️🧘🏻‍♀️🙏

#jooga #Tampere #visittampere @omyogakoulu #omyogakoulu20vuotta #kundaliinijooga #gongirentoutus @aquarianyoga #kundaliinijoogaakaikille #gongionkovasana
Sydämellinen kiitos kaikille Mul Mantra Japa -medi Sydämellinen kiitos kaikille Mul Mantra Japa -meditaatiopäivään Tampereella osallistuneille sunnuntaina 26.10.2025 ❤️🙏 

Nyt jo 3.kertaa järjestetty tapahtuma oli jälleen voimallinen ja kaunis yhteisöllinen kokemus 💫 Kiitos rakas Siri Vedya @sirivedyayoga ❤️ yhteisen tilan luomisesta ja kannattelusta 🙏 Kiitos @aradhana_seva ystävällisestä avusta järjestelyissä, kiitos @sanjaasiyoga hienoista valokuvista ja @shen.garden harmonisen kauniin tilan tarjoamisesta 🙏

Huikea yhdessä luotu rakkaudellinen energia huipentui heti seuraavana päivänä Espoossa, jonne moni meditaatiopäivän osallistujista oli suunnannut Äiti Ammaa tapaamaan ❤️ Kohtasimme itse Äiti Amman nyt ensimmäistä kertaa ja saimme vastaanottaa darshanin - halauksen, joka oli todella vaikuttava kokemus 🤍🙏☀️ Erityisen liikuttavaa oli päätyä lavalle halaukseen samanaikaisesti useamman rakkaan ystävän kanssa ja todistaa läheltä myös heidän kohtaamistaan Amman kanssa 🤍 

Äiti Amman vierailu Suomessa oli hyvin syvältä koskettava tilaisuus myös siksi, että tapasimme siellä todella paljon ystäviä ja tuttuja monilta eri elämän osaalueilta ✨ Hienosti järjestetty ja organisoitu kaunis yhteisöllinen tilaisuus, lämmin kiitos kaikille vapaaehtoisille järjestelyihin osallistuneille tapahtuman mahdollistajille @amma_finland ❤️🙏

#kundaliinijooga #mulmantra #jooga #meditaatio #äitiamma
Syksyn viimeinen Jooga&Saunailta Matildanjärven ra Syksyn viimeinen Jooga&Saunailta Matildanjärven rannalla, ennen Matilda-talon saunan sulkeutumista talven ajaksi 🔥

Pyhäinpäivän Jooga&Saunailta Matildanjärven rannalla 
-tapahtuma lauantaina 1.11.2025 klo 18-22 Mathildedalissa ✨

- Aika: Lauantai 1.11.2025 klo 18.00-22.00

- Paikka: Matilda-talo, Tennistie 5, Mathildedal

Jooga&Saunaillassa yhdistyy joogan, meditaation, gongin äänivärhtelyn, suomalaisen saunan, puhtaan järviveden ja (avanto)uinnin parantavat ja rentouttavat terveysvaikutukset yhdeksi ainutlaatuisen kokonaisvaltaiseksi kokonaisuudeksi 💫

Edullinen ennakkohinta 29.10.2025 asti tai niin pitkään kuin paikkoja riittää 🔥

Lämpimästi tervetuloa rentoutumaan joogatunnin ja gong-rentoutuksen sekä illan kruunaavan saunahetken parissa Matildanjärven rannalla 🙏

#jooga #Mathildedal #kundaliinijooga #gongirentoutus @aquarianyoga #kundaliinijoogaakaikille #gongionkovasana #joogasaunailta #Pyhäinpäivä
Aquarian Yoga: Lokakuun uutiset ja tapahtumat ☀️ Aquarian Yoga: Lokakuun uutiset ja tapahtumat ☀️

Lue uutiskirje profiilin linkkipuun kautta 
https://mailchi.mp/6f53d0b220ef/aquarian-yoga-lokakuun-uutiset-ja-tapahtumat

#jooga #kundaliinijooga #shaktitanssi #Tampere #Mathildedal #joogaopettajakoulutus #joogasaunailta #gongirentoutus #kundaliinijoogaakaikille #gongionkovasana
Follow on Instagram
© Ari Marjamäki / Aquarian Yoga 2024